OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1        Dzisiaj w naszym kościele odbędzie się Margonińska Wiosna Chóralna. Na Mszy św. o godz. 11.30 będą śpiewały zaproszone chóry, a  po Mszy św. koncert pieśni przygotowanych przez chóry. Nasz chór Cantata świętuje jubileusz 25 - lecia swojego istnienia. Serdecznie zapraszamy na to nasze parafialne, muzyczne święto.

2        Przeżywamy Tydzień Biblijny. Zapraszam każdego dnia na 5 min. przed Mszą wieczorną na słuchanie wybranych fragmentów Listów św. Pawła.

3        Biuro parafialne w tym tygodniu czynne po każdej mszy świętej wieczornej.

4        W tym tygodniu nie będzie mszy o godz. 7.00.

5        W następną niedzielę na mszy o g. 17.00, przeżywać będziemy nasz odpust parafialny ku czci św. Wojciecha. Mszy św. przewodniczył będzie i Słowo Boże wygłosi ks. Marek Piosik – proboszcz z Budzynia. Prosimy o pomoc panów od baldachimu i osoby od sztandarów i feretronów.

6        W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisława Janowskiego l. 75, zam. ul. Kochanowskiego. Wieczny odpoczynek....

7        Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem.  Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych.  W każdą drugą niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.  Ofiary można składać także na konto parafii:

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Wojciecha,

ul. Kościelna 8, 64-830 Margonin

Bank Spółdzielczy w Margoninie:

37 8945 0002 1300 0303 2000 0010

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Do Sakramentu  Małżeństwa  przygotowują  się:

6/2018

Zieliński Igor, st. wolnego, parafia tutejsza

Danelska Paulina, st. wolnego, parafia Budzyń

Margonin, dnia 06.04.2018 r.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między w/w nupturientami w sumieniu zobowiązany jest powiadomić miejscowy Urząd Parafialny.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni